Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Rok 2019 możemy śmiało nazwać rokiem największych zmian w naszej firmie. Zmiana portu, a właściwie przeprowadzenie się do nowego, własnego miejsca to był początek naszej drogi. Jak to się mówi, zawsze po nocy budzi się nowy dzień. Powyższe zdjęcie to jest właśnie ten moment przed wschodem słońca.

Przez wiele lat prowadzenia firmy czarterowej poznaliśmy mnóstwo wspaniałych osób, partnerów, kolegów i przyjaciół. Wasze słowa, zaangażowanie i pomoc motywują nas do działania i "wyciskają" z nas reszty sił - odbieramy to jednak bardzo pozytywnie.

Kolejnym krokiem jest uruchomienie nowej strony, na której postaramy się prezentować więcej treści, zdjęć i materiałów video. To wszystko po to by zapamiętać wiele wspólnych i piękne szalonych chwil.

Mix Czarter to teraz także Mamry Mix Port, to nowe miejsce, które mamy nadzieję, zostanie w Waszej pamięci, aż w końcu pojawi się w najcieplejszych wspomnieniach.

Wracając do strony internetowej, w sezonie powinniśmy wykonać aktualne zdjęcia naszych jachtów, pokazać Wam zmiany, które już zaszły od 2019 roku (czekamy na ładną pogodę), uruchomić rezerwację jachtów on-line oraz... zaglądajcie na stronę, bądźcie z nami na bieżące.

Miłego oglądania życzy Krzysztof z ekipą :)