Informacje o nas

Informacje o nas

Czarter jachtów na Mazurach? Ahoj przygodo!

Oferujemy czarter jachtów żaglowych oraz spacerowych na całym obszarze Wielkich Jezior Mazurskich. Dlaczego wynajem jachtów to świetny pomysł na spędzenie wakacji? Pływając po wodach niesamowitych jezior, jesteś w sercu jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Niezwykła przyroda, piękne zachody słońca i urzekające gwieździste niebo, odbijające się w tafli jeziora. Czy można wyobrazić sobie wspanialsze miejsce do wypoczynku? Otoczenie natury sprzyja relaksowi, pozwala zapomnieć o codziennych troskach.

Integracja na jachcie

Żegluga jest symbolem wolności. Właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę flexi czarter. Umożliwia ona wynajem jachtu w dowolnym porcie. Wypływasz i gdy okres wynajmu jachtu dobiega końca, możesz oddać go w dowolnym innym porcie. Takie elastyczne rozwiązanie w wynajmie jachtów na teranie mazurskich jezior jest niezwykle wygodne i cieszy się powodzeniem zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych żeglarzy.

Motorowy czy żaglowy – a Ty jaki jacht wyczarterujesz?

Zobacz flotę naszych jachtów, jakie możesz wynająć. W naszej wypożyczalni jachtów dostępne są w pełni sprawne i bardzo komfortowe jachty żaglowe oraz spacerowe. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów takie kultowe modele jak: Antila, Maxus, Tango, Futura, Nautika. Są niezwykle wygodne i w pełni wyposażone. Przemierzanie mazurskich jezior na ich pokładzie będzie samą przyjemnością.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj jeden z komfortowych jachtów. Chcesz poznać szczegóły i zasady czarteru jachtów? Odpowiemy na Wasze wszystkie pytania!

Zobacz zdjęcia